THY Milas Bodrum Havalimanı Satış Müdürü Turan Yardımcı Moskova’ya…

0

Türk Hava Yolları A.O.’nın Milas Bodrum Havalimanı’nda yıllardır başarıyla görev yapmakta olan Satış Müdürü Turan Yardımcı, Rusya’nın başkenti Moskova’ya atandı. Turan Yardımcı’nın yerine ise THY’nin Antalya Satış Müdürü Cengiz Tuncel getirildi.
THY’nin Moskova’ya atanan başarılı Bodrum Satış Müdürü Turan Yardımcı ile yerine atanan Cengiz Tuncel, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ettiler. Moskova’ya atanan Turan Yardımcı’nın veda THY’nin yeni Satış Müdürü Cengiz Tuncel’in tanışma amaçlı ziyaretinde yöremizin yeni yıldaki turizm durumu da değerlendirildi. Görüşmede, Rus turistlerin Tercihlerinin yeniden Türkiye’ye döndüğü belirtilerek önümüzdeki dönemde, Bodrum – Milas yöresini çok yakından tanıyan Turan Yardımcı’nın da Moskova’da görev yapmasının yöre turizmine olumlu şekilde yansıyacağı ifade edildi.
TURAN YARDIMCI’NIN MOSKOVA’YA,CENGİZ TUNCEL’İN BODRUM’A ATANMASI YÖREMİZ İÇİN AVANTAJ
Milas ve Bodrum yöresini çok iyi tanıyan ve THY Bodrum Satış Müdürü olarak çok başarılı çalışmalar yapan Turan Yardımcı’nın Moskova’ya atanmasının yöremiz için çok büyük bir avantaj olduğunu belirten MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer “Aynı şekilde, Sayın Turan Yardımcı’nın yerine, Türkiye turizminin en önemli merkezi Antalya’dan Sayın Cengiz Tuncel’in atanması da Bodrum ve Milas için çok büyük bir avantajdır. Sizleri kutluyor ve yeni görevlerinizde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da kruvaziyer turizmi
Sonraki İçerikGözaltına alınan 5 kişiden 2’si tutuklandı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here