bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

TFF’deki toplantı sona erdi

TFF’deki toplantı sona erdi
allkaria

Kulüpler ve TFF Yönetiminin Liglerin Oynanmaması Konusunda Karar Vermesi Bekleniyor

Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, bugün TFF Riva tesislerinde yapılan 2. ve 3. liglerin geleceğini belirleyecek toplantının sona erdiğini açıkladı. Karakaya toplantıdan Kulüplerin ve TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Yöneticilerinin hemfikir olarak ayrıldığını söyledi.

“Kulüpler birliği olarak fiziki şartlar, maliyet, sıcaklık, maç takvimi ve maçtan 2 gün önce test konularındaki handikapları TFF başkanımıza Nihat Özdemir ve yönetim kuruluna anlattık” diyen Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, “Toplantıdan liglerin devam etmemesi konusunda hem fikir olarak ayrıldık. 11 başkan ligler oynanmasın, nasıl tescil edileceği konusunda TFF’ye güvendiğimizi beyan ederek, görüş belirtmedik. TFF yönetimi kararı en kısa zamanda açıklayacak . Toplantıda oynanmaması konusunda oy birliği oldu. Şimdi yapmamız gereken TFF’nin açıklamasını beklemek. Başkanımız Nihat Özdemir ve yönetimine teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ