Temizel Mermer’den İftar ve Doğum Günü

0

Temizel Mermer şirketi geçtiğimiz hafta içinde Cumhuriyet caddesindeki Trança Restaurantta çalışanlarına 50 kişilik bir iftar yemeği verdi. Eşi Ceyda Bingöl, kızı Pelin Bingöl ve çalışanları Temizel Mermerin sahibi Yavuz Bingöl’e sürpriz doğum günü partisi yaptılar.
Temizel Mermer çalışanlarının eş ve çocuklarıyla katıldığı iftar yemeğinde, kendisine sürpriz doğum günü partisi düzenleyen eşi Ceyda Bingöl, kızı Pelin Bingöl ve çalışanlarına teşekkür eden Yavuz Bingöl, “Bu mübarek ayda yapılan sürpriz için teşekkür ederim” dedi.

Paylaş
Önceki İçerikBAY – BAYAN ELEMANLAR ARANIYOR
Sonraki İçerikBodrum’da da İmtihan Stresi Vardı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here