bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Temel devran kursiyerleri sergi açıyor

allkaria

Bodrum Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu (A.S.O) Müdürlüğü “Temel Devran, Eseli ve Tel Kırma Kursu” kursiyerleri Bodrum Belediye Başkan Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamı’nda gerçekleşen ve kurs öğreticisi Aynur Aydoğan ile 20 kursiyerin katıldığı ziyarette, kurs çalışmaları ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Mehmet Kocadon’u 17 Nisan 2018 Salı günü Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek sene sonu sergisine davet eden Aydoğan, yardımları ve destekleri için Bodrum Belediyesi ve Mehmet Kocadon’a teşekkürlerini bildirdi.
Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Bodrum Belediye başkanı Mehmet Kocadon: “Bodrumumuzun dört bir yanından gelen kursiyerlerle, “Temel Devran, Eseli ve Tel Kırma” geleneğimizi yaşatan kadınlarımıza ve onları yetiştiren siz eğitmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Sizin emeğiniz, çabalarınız ve yaratıcılığınız bu geleneğimizin gelecekte de yaşamasına imkan sağlayacaktır.” dedi.
Başkan Kocadon kursiyerler tarafından işlenerek kendisine hediye edilen “Tel Kırma Tepsisi” için teşekkür etti.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ