TEGED Cumhuriyet Halkevleri Bodrum Şubesi 

0

Toplumsal Eğitim ve Gelişim Derneği (TEGED) Cumhuriyet Halkevleri Bodrum Şubesi’nin yeni binası düzenlenen tören ile açıldı.
Konacık Mahallesi’nde bulunan yeni binanın açılış törenine CHP Muğla Milletvekilleri Suat Özcan, Süleyman Girgin, Bodrum Belediye Başkan Vekili Refik Ülgen, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un eşi Hülya Kocadon, Bodrum Belediye Meclis Üyeleri, siyasi parti Bodrum ilçe temsilcileri, vatandaşlar ve Cumhuriyet Halkevleri Bodrum Şubesi’nde ücretsiz ders alan öğrenciler katıldı.
Açılış öncesi bir konuşma yapan TEGED  Cumhuriyet Halkevleri Bodrum Şube Başkanı Mehmet Ömer Girgin; “Derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar ve yeni binamız için bizlere destek olan, yanımızda her zaman durarak bizleri yalnız bırakmayan Bodrum Belediye Başkanımız Mehmet Kocadon’a ve yine hep bizimle bu yolda yürüyen, emek veren Hülya Kocadon başta olmak üzere tüm Cumhuriyet sevdalılarına, aydınlık gelecek nesiller için bize destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Bizler, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunda kanını ve canını hiç düşünmeden verenlere, Cumhuriyet sevdalıları olarak bu ve benzeri dernekler, kurum ve kuruluşlarla borcunu ödemeye çalışan gönüllüleriz” dedi.
Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından ise katılımcılar, Cumhuriyet Halkevleri Bodrum Şubesi’nin yeni binasını gezerek çalışmalarında başarılar diledi.

Paylaş
Önceki İçerikCHP BAŞKAN ADAY ADAYI ALİ ÖZTÜRK PROJELERİNİ ANLATTI…
Sonraki İçerikŞEHİT TÜRKMEN TEKİN OKULU  ÖĞRENCİLERİ  İKİ AYRI DALDA 1. OLDU
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here