TED Bodrum’dan Van’daki Çocukların kalbini de Isıtan Proje

“Çocuklar Üşümesin” projesi kapsamında TED Bodrum'lular Van’da okuyan 5-15 yaş arası onlarca çocuğa hediye olarak kışlık giyecek gönderdi.

0
32

TED Bodrum Koleji Okul Aile Birliği ve Öğrenci Birliği öncülüğünde gerçekleştirilen “Çocuklar Üşümesin” projesi kapsamında öğrenci, çalışan ve veliler Van’da okuyan 5-15 yaş arası onlarca çocuğa kışlık giyecek yardımında bulundu. 

24- 28 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilen kampanya ile öğrencilerin ihtiyaçlarına göre toplanan kıyafetler paketlenerek Van’da okuyan öğrencilere gönderildi. Yepyeni kıyafetlerine kavuşan çocuklar yeni bir yılı mutlu ve sıcacık karşıladı.

Açıldığı ilk günden beri gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile binlerce çocuğa mutluluk taşıyan TED Bodrum Koleji, yeni projeler ile daha çok çocuğa ulaşmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Paylaş
Önceki İçerikFethiye’de mobilya deposunda yangın
Sonraki İçerikHukuk Fakültesi’nden sonra devlet yeterlilik sınavı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here