bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

TED Bodrum Koleji Öğrencisi ABD’de “Ayın Sporcusu” Seçildi

TED Bodrum Koleji Öğrencisi ABD’de “Ayın Sporcusu” Seçildi
bodrumolay

ASSIST Programını Kazanarak ABD’de Canterbury College’da Bir Sene Burslu Öğrenim Hakkı Kazanan TED Bodrum Koleji 12. Sınıf Tam Eğitim Burslu Öğrencisi Sıla Cinoğlu, ABD’de “Ayın Sporcusu” Seçildi.
2021-2022 Eğitim Döneminde Yurt Dışında Okuyan Sıla Cinoğlu, Kısa Sürede Okuluna Uyum Sağladığı Gibi Voleybol Takımında Da Yer Aldı. Sıla Cinoğlu, Voleybol Başarısı Nedeniyle Öğrenim Gördüğü Okulda “Ayın Sporcusu” Seçildi.

Assist Bursu Nedir?
ABD Dışişleri Bakanlığı (Department Of State) Tarafından Da Onaylı ASSIST Programı Çeşitli Ülkelerden Gelen Başarılı Öğrencileri Özel Sınavlar Ve Mülakat İle Seçerek Amerika’daki En İyi Özel Okullara Yatılı Veya Gündüzlü Olarak Burslu Yerleştirmektedir. Programın Amacı Seçilen Öğrencilere Farklı Bir Akademik Sistemde Okuyarak Yeni Bir Kültürü Tanıma Ve Daha Sonrasında Amerika’da Üniversite Okuma Konusunda Önemli Bir Referans Sağlamaktır.
ASSIST Programını Diğer Değişim Programlarından Ayıran En Önemli Özelliği, Dünyanın En İyi Liseleri Olarak Bilinen Liselerde Öğrencilere Tam Burslu Bir Eğitim – Öğretim Yılı Geçirme Olanağı Sunması Ve İlerleyen Yıllarda Yurtdışı Üniversite Başvurularında Ayrıcalıklı Bir Avantaj Sağlayan ‘ASSIST Bursiyeri (Scholar)’ Olma İmkânını Tanımasıdır. Programa Seçilen Öğrenciler İlerleyen Yıllarında Birçok İyi Üniversite Tarafından Yüksek Kabul Görmektedirler.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ