Tanıştıktan On Dakika Sonra Evlenme Kararı Aldılar 

Geçtiğimiz Pazar akşamı iki tekne ile çıkılan mavi yolculukta nişanlanan muhasebeci ve AKUT gönüllüsü Oya Öztürk ile yat yapım ustası Levent Yakar 10 dakika içinde tanışıp evlenme kararı almışlar.

Geçtiğimiz Pazar akşamı iki tekne ile çıkılan mavi yolculukta nişanlanan muhasebeci ve AKUT gönüllüsü Oya Öztürk ile yat yapım ustası Levent Yakar 10 dakika içinde tanışıp evlenme kararı almışlar.

Bodrum’da yaşayan Muhasebeci ve AKUT gönüllüsü İzmirli Oya Öztürk ile tekne bakım ustası Bodrum’un Kumbahçe mahallesinde yaşayan Golyoz lakabı ile bilinen Levent Yakar geçtiğimiz 13 Haziran akşamı bir restaurantta tesadüfen tanıştı. Yakar’ın bir içki ikram ettiği Oya Öztürk ile Levent Yakar, sadece 10 dakika konuştu sohbet etti. Levent Yakar, Oya Öztürk’e “Demekki insanın hayatında aradığı kadını burada da bulmak nasipmiş, Oya benimle evlenir misin?” diye sordu. Oya Öztürk ise “Levent bey ikimizde biraz alkollüyüz bu konuyu yarın ayık kafa ile konuşsak daha iyi olmazmı, çok ani bir karar değilmi şok içindeyim” diye cevap verdi..

“O’nu Gördüğüm An Evlenme Kararımı Vermiştim”

Levent Yakar, “Ben Oya’yı gördüğüm an hayatımın kadını olacağını hissettim. O’na bir içki ısmarlamak istedim. Kabul etti, altıncı dakikada evlenme teklifi etmeye karar verdim ve 10. dakikada teklifimi yaptım. Oya, tereddüt edince ona -Ben sözümden dönecek adam değilim biraz alkol almış olabilirim doğru ama bu benim yarında, öbürgünde olsa, yüzyıl geçse de fikrimi değiştirmeme neden olamaz, haydi nişan ve evlilik tarihini belirleyelim dedim ve o anda nişan ve evlenme tarihini belirledik” dedi.

Oya Öztürk ile Levent Yakar’ın nişanları, Pazar günü aileleri ve yaklaşık 100 konuğun katılımı ile Halikarnas İskelesi’nden kalkan iki gulet teknenin çıktığı, gün batımı turunda gerçekleşti.

Nişana, Levent Yakar’ın babası emekli polis karakol amiri Ali Yakar, Oya Öztürk’ün annesi Bedriye Müminoğlu ve babası Refik Müminoğlu ile yakınları katıldı.

Süslenen iki yat ile denize açılan ve denizin ortasında düzenlenen nişan töreni ile evliliğe ilk adımını atan Oya Öztürk ve Levent Yakar ‘ın nişan töreninde Sirtaki ve Bodrum yöresi oyunları oynandı. Sanatçı Mevsim’in şarkılarıyla dans ettiler eğlendiler.

Oya Öztürk “Hiç aklımda yokken Levent, on dakikada aklıma girdi, hayatımı değiştiren kararı vermeme neden oldu. Çok mutluyuz Düğünümüzü ve nikahımızıda Levent’in doğum günü olan 26 Ekim’ de yapacağız” dedi.

 

leave a reply

Reendex

Must see news