bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Takımlar Liglerin Sürmesine Karşı

Takımlar Liglerin Sürmesine Karşı
allkaria

Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, 2 ve 3. futbol liglerinin devam etmemesi gerektiğini söyledi

Türkiye Futbol Fedarasyonu, Covid-19 nedeniyle Mart ayında durdurulan liglerin yeniden başlaması, devam edip etmemesi ile ilgili karar aşamasında. TFF konuyla ilgili Bugün (Salı) İstanbul Rıva’da toplanıyor.
TFF 2. Lig Kırmızı Grup temsilcilerinden Bodrum Belediyesi Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, 2. ve 3. ligde bulunan takımların sahip olduğu fiziki koşulların koronavirüs salgınına yönelik alınan önlemleri uygulamak açısında yetersiz olduğuna, liglerin devam etmemesi gerektiğini söylediği yazılı açıklamasında şöyle devam etti:
“Yarınki toplantı ile liglerin devam edip, etmeyeceği netleşecek. Toplantı, TFF Riva tesislerinde olacak. Liglerin devam etmemesini düşünüyorum, kulüplerin yüzde 90’ı da bu yönde yazı verdi. TFF ısrarından vazgeçmeli çünkü 2. ve 3. Liglerin tesis ve fiziki durumları, güvenli şekilde bu ligi bitirmek için çok yetersiz. Liglerin bitme kararı hayırlı olur.”

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ