bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

TAKEV BÜYÜYOR

TAKEV BÜYÜYOR
REKLAM ALANI

Eylül 2017’de Anadolu Lisesi ile Yokuşbaşında Eğitime başlayan TAKEV Bodrum Koleji, 2018-2019 eğitim-öğretim döneminde faaliyete girecek olan yeni kampüsünü Bodrumlu velilere ve eğitim dünyasına tanıttı.

Bitez Adliye Camii yanındaki geniş alanda inşaası başlanılacak olan Takev Bodrum Okulları,  2018-2019 eğitim döneminde; anaokulu, ilkokul, ortaokul ve Fen Lisesi olarak kapılarını öğrencilerine açacak.

Heredot Kültür Merkezinde gerçekleşen tanıtım toplantısında TAKEV Okulları Genel Müdürü Gönül Ketenci, TAKEV’in eğitim de üstlendiği önemli misyonu ve okulun öğrencilerine sunduğu ayrıcalıkları ayrıntılı bir sunum eşliğinde katılımcılarla paylaştı.

“TAKEV Okulları çift yabancı dil ile geleceğin liderlerini hayata hazırlıyor” diyen TAKEV Okulları Genel Müdürü Gönül Ketenci, “Üstelik Almanya ve Avusturya üniversiteleri TAKEV Mezunlarını kolaylıkla kabul ediyor. TAKEV okulları, Federal Almanya Kültür Bakanları Kurulu tarafından akredite olmuş ve DSD Dil Diploması yürütme onayına sahip Türkiye’de ilk ve tek özel okul statüsünde yer alıyor.” dedi.

Okyanusa bir deniz yıldızı atma hayali ve eğitim aşkı ile Bodrum’da kolları sıvadığını söyleyen TAKEV Bodrum Okulları Kurucu Müdürü Süheyla Kiraz, 970 öğrenci kapasiteli yeni kampüsü ve hedeflerini anlatırken veli ve öğrenci adaylarının neden TAKEV? sorularına yanıt verdi.

TAKEV Okulları misyonunun, Atatürk ilke ve inkilaplarını içten benimsemiş, aklın ve bilimin ışığında günümüz koşullarına ve hızla gelişen dünyanın gereksinimlerine yanıt verebilen etkili, ne istediğini bilen öğrenciler yetiştirmek olduğunu söyleyen AKEV Bodrum Okulları Kurucu Müdürü Süheyla Kiraz, “Hedefimizde emin adımlarla ilerleyen buna ulaşmak için yöntem üreten soran, sorgulayan yeni teknolojilere uyum sağlayan, insan haklarına saygılı, çağdaş hoşgörülü, çevreye duyarlı, entelektüel insanlar yetiştirmek” diye konuştu.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ