bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

TAÇ PET SHOP KONACIK’TA ŞUBE AÇTI

pisisoft

Bodrum Cezaevi yanındaki TAÇ Pet Shop’un sahipleri Konacık’taki Shell Benzin istasyonunun yanındaki mağazada şube açtılar. Bodrumlulara daha iyi hizmet verebilmek için ikinci şubeye ihtiyaç duyduklarını söyleyen Taç Pet Shop ailesi üyelerinden baba Cafer Taç, “Merkez mağazamız yine hizmete devam edecek. Konacık mağazamızda da daha fazla ürün ve çeşit bulunacak” dedi.
Bodrumlu iş adamlarının aileleriyle birlikte katıldığı törende, Ankara’dan gelen ve açılış kurdelasını kesen Pet Garden şirketinin ortaklarından Cevdet Yörük, “Mağaza çok büyük, içerde çok değişik ürünler var. Taç ailesine hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Açılışa gelen yüzlerce çiçek, mağazanın içini ve dışını çiçek bahçesine çevirdi. Açılışa gelen hayvanseverler, Taç ailesi üyeleri Cafer Taç, Meliha Ta ç, Deniz Taç, Uğur Taç ve Fatoş Şimşek’i tebrik ettiler.
Yeni şubenin alt katında; hayvan yemleri, aksesuar, üst katta ise kuş çeşitleri, tavşan, balık ve akvaryumlar bulunuyor.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ