TAÇ PET SHOP KONACIK’TA ŞUBE AÇTI

0

Bodrum Cezaevi yanındaki TAÇ Pet Shop’un sahipleri Konacık’taki Shell Benzin istasyonunun yanındaki mağazada şube açtılar. Bodrumlulara daha iyi hizmet verebilmek için ikinci şubeye ihtiyaç duyduklarını söyleyen Taç Pet Shop ailesi üyelerinden baba Cafer Taç, “Merkez mağazamız yine hizmete devam edecek. Konacık mağazamızda da daha fazla ürün ve çeşit bulunacak” dedi.
Bodrumlu iş adamlarının aileleriyle birlikte katıldığı törende, Ankara’dan gelen ve açılış kurdelasını kesen Pet Garden şirketinin ortaklarından Cevdet Yörük, “Mağaza çok büyük, içerde çok değişik ürünler var. Taç ailesine hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Açılışa gelen yüzlerce çiçek, mağazanın içini ve dışını çiçek bahçesine çevirdi. Açılışa gelen hayvanseverler, Taç ailesi üyeleri Cafer Taç, Meliha Ta ç, Deniz Taç, Uğur Taç ve Fatoş Şimşek’i tebrik ettiler.
Yeni şubenin alt katında; hayvan yemleri, aksesuar, üst katta ise kuş çeşitleri, tavşan, balık ve akvaryumlar bulunuyor.

 

Paylaş
Önceki İçerikBODRUMLU ATLETLERDEN DATÇARUN’DA MADALYA BIRAKMADI
Sonraki İçerikTurizm Haftası Okullarda da kutlandı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here