bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

SULU BOYANIN USTASINA BÜYÜK ONUR

SULU BOYANIN USTASINA BÜYÜK ONUR
REKLAM ALANI

Bodrum’da 14’üncü kişisel suluboya sergisini açan Nusret Topuzoğlu’nun eseri Meksika’da düzenlenen yarışmada 3 bin 245 eser arasından ilk 80 eser arasına girerek sergilenmeye değer görüldü.

Çalışmalarını Bodrum’un Torba Mahallesi’ndeki atölyesinde sürdüren evli ve bir çocuk babası emekli bankacı ve ressam 67 yaşındaki Nusret Topuzoğlu, 14’üncü kişisel suluboya sergisini Dereköy Mahallesi’ndeki HGC Art Galery’de açtı. Açılışı eşi Canan Topuzoğlu, galeri yöneticisi ressam Cahit Cem ve sanatçılarla birlikte yapan Nusret Topuzoğlu’nun sergisinde Bodrum balıkçı barınakları, sokakları, Anadolu’nun kırsal kesiminden 33 eseri yer aldı. Uluslararası Suluboya Derneği (International Watercolor Society) tarafından Meksika’nın başkenti Meksiko City’de düzenlenen ve 89 ülkeden 3 bin 245 eserin katıldığı yarışmaya bir eserini gönderdiğini anlatan Topuzoğlu, bu eserinin ilk 80 arasına girerek ekim ayından itibaren sergilenmeye değer görüldüğünü belirtti. Bu haberi aldığı için mutlu olduğunu dile getiren Topuzoğlu, “Suluboya heyecanımı asla yitirmedim, suluboya renklerinin yaşamıma olan etkisi gerçekten çok büyük ve önemli oldu. Deniz, orman kırsal kesim ve doğa beni her zaman cezbetti. Yaşadığım ülkemin güzelliklerinin Meksika’da sergilenecek olması beni daha da mutlu etti” dedi.

Topuzoğlu’nun sergisi 26 Eylül tarihine kadar açık kalacak.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ