bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Su yüzde 50 indirimli olacak

Su yüzde 50 indirimli olacak
REKLAM ALANI

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Dr.Mehmet Nil Hıdır İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Bodrum Mitingi öncesinde sahneden Bodrumlulara seslendi.

Dr. Mehmet Nil Hıdır burada yaptığı konuşmada “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyoruz. Asla kendi geçmişine kem söz söyleyen bir nesil olmadık olmayacağız inşallah.Değerli arkadaşlar biz milletvekilligimiz döneminde de hamdolsun Dalaman Barajı, Akgedik Barajı, Seki Barajı, Mumcular Göleti ve daha duble yollar, parke taşları, arıtma tesisleri ve TOKİ ile ortaklaşa 3600 aileye ev yaptık.CHP ne yaptı? Tek dedikleri AK Parti hükümeti bize gerekli yardımı göstermedi.

Defterdarlığımızı aradım.AK Parti Hükümeti Muğla’ya hiç mi para göndermedi diye tam 80 katrilyon eski parayla para gelmiş. 20 katrilyonu sırf bu bahsettiğim büyük yatırımlar ve dahası var. 60 katrilyonu ise sizler için çalışanların maaşı, sigortası, devletin burada size hizmet etmek üzere açtığı kurumların giderleri karşılanmak üzere. İçinde çoluğumuzun çocuğumuzun sağlıkla yaşaması, yaşlımıza destek hizmetleri de var elbet.

Emanet bize verilirse suyu yüzde 50 indirecegiz dedik söz verdik.Bunu ilk planda hemen yapacağız.Hiç kimsenin yaşam tarzına karışmayacağız. Akşam keyfine karışmayacağız.Tıpkı Antalya gibi.Aynı İstanbul’da Beyoğlu’nda olduğu gibi. Herkes kendi
yaşam felsefesinde hayatını devam ettirecek. Şüpheniz olmasın..

Yaşam tarzınıza karışmayacağız, herkes nasıl istiyorsa öyle yaşayacak

Gençlerimize iş bulacağız aş bulacağız.Analarımızın tenceresini bereketlendireceğiz. Hepinizi bu duygularla selamlarken sağ duyulu davranmanızı istirham ediyorum. 1 Nisan sabahı Bodrum kazansın, Muğla kazansın inşaallah” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ