bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Söz Sende Bodrum!

Söz Sende Bodrum!
REKLAM ALANI

Bodrum Belediyesi, Halkçı Ve Katılımcı Belediyecilik Anlayışı Doğrultusunda Bodrum’da Yaşayan Vatandaşların Görüş, Beklenti Ve Taleplerini Öğrenmek Amacıyla Bir Anket Başlattı. Bodrum Belediyesi İnternet Sitesinden Ulaşılabilen Anketin Sonuçları, Bodrum Belediyesi’nin 2020-2024 Stratejik Planı Kapsamında Değerlendirilecek.

Şeffaf, Katılımcı Ve Denetlenebilir Bir Belediyecilik Anlayışıyla Çalışmalarını Sürdüren Bodrum Belediyesi Vatandaşların Beklentilerini Tespit Etmek, Bodrum’da Yapılması Gereken Öncelikli, Kısa Ve Uzun Vadeli Hedefleri Belirlemek Amacıyla Bodrum Halkının Görüşlerine Başvuran Bir Anket Başlattı.

2020-2024 Stratejik Plan Hazırlık Çalışmaları Kapsamında Belediyenin İnternet Sitesi Ve Sosyal Medya Hesapları Üzerinden Başlatılan Anket Üç Bölümden Oluşuyor. Bodrum Belediyesi’nin Sorumluluk Alanındaki Hizmetlerine Dair Değerlendirmelerin Ve Bodrum’un Geleceğe Dair Hedef Ve Beklentilerin Sorulduğu Ankette Toplam 18 Soruya Yer Veriliyor.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum’da Süreli Ya Da Sürekli Yaşayan Herkesin Bodrum Belediyesi’nden Hizmet Talep Etme Ve Denetleme Hakkı Olduğunu Belirterek “Şeffaf, Katılımcı Ve Hesap Verebilir Belediyecilik Anlayışımızın Bir Gereğini Daha Yerine Getirmek Amacıyla, Vatandaşlarımızın Düşüncesine Ve Görüşlerine Başvuruyoruz. Anket Sonuçları, Bodrum Belediyesi’nin Hazırlanmakta Olan Stratejik Planında Kullanılacak. Her Zaman Söylediğimiz Gibi, Bodrum’u Bodrum’da Yaşayan Halkımızla Birlikte Yönetmeye Kararlıyız. Bodrum’un Geleceğini, Bodrum’da Yaşayanlarla Birlikte Planlayacağız.”Diye Konuştu.

Bodrum Belediyesi’nin Dış Paydaş Anketine Belediyenin İnternet Sitesi Ve Sosyal Medya Hesaplarından Ulaşılabiliyor. Ankete Katılmak İçin Tıklayın;

Https://Docs.Google.Com/Forms/D/E/1faıpqlsfrzqxvsdepavm-Wac6sdyugqjdcke8qajoud_E8z3_Zoku1q/Viewform

 

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ