bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

SİYASET VE SPOR CAMİASI BU DÜĞÜNDE BULUŞTU

SİYASET VE SPOR CAMİASI BU DÜĞÜNDE BULUŞTU
allkaria

Yaklaşık 7 yıl önce gittikleri bir Beşiktaş maçında tanışan ve tanıştıklarından bu yana ilişkilerini sürdüren Ertuğrul Cem Ece ve Yunanistan asıllı Jenny Vamvouri, Geçtiğimiz gece Trafo Bodrum’da dünya evine girdiler. İyi Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İyi Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz, İyi Parti Bodrum İlçe Başkan Yardımcısı Seha Ergene, Beşiktaş Kulübü yönetiminden üyeler ve Bodrum Beşiktaşlılar Derneği üyelerinden oluşan yaklaşık 200 kişinin katıldığı davette Gelin Ve damat Beşiktaş marşları eşliğinde dünya evine girdiler.

Mehmet Tosun ve Mehmet Onur Şahbaz’ın nikah şahidi olduğu düğün süresince Beşiktaş Marşları söylenirken, Gelinin akrabaları ve arkadaşları da Yunanistan’dan gelen müzik gurubunun çaldığı ezgilerle yöresel danslarını sergilediler. Halen yoğun geçen bir sezonda evlendikleri için balyalarını 1 ay kadar ertelediklerini belirten Ertuğrul-Jenny Ece çifti, tatil için bir Asya turu planladıklarını da belirttiler.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ