Sivas’ta firar etti Marmaris’te yakalandı

Sivas'ta ruhsatsız silah kullanmak ve uyuşturucu ticareti suçundan tutuklu cezaevi firarisi, Muğla'nın Marmaris ilçesinde polisin şüphelenerek kimlik sorması üzerine zanlı yakalandı.

0
Sivas'ta ruhsatsız silah kullanmak ve uyuşturucu ticareti suçundan tutuklu zanlı, Muğla'nın Marmaris ilçesinde polisin şüphelenerek kimlik sorması üzerine yakalandı. Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı yunus ekipleri, Siteler Mahallesi'nde şüphelendikleri bir şahsı durdurdu. Üzerinden kimlik çıkmayan şahsın yapılan inceleme sonucunda cezaevi firarisi İbrahim Özbay (37) olduğu tespit edildi. Zanlı Özbay, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemede tutuklandı. ( Marmaris Emniyet Müdürlüğü - Anadolu Ajansı )
Edinilen bilgiye göre, Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı yunus ekipleri, Siteler Mahallesi’nde şüphelendikleri bir şahsı durdurdu.
Üzerinden kimlik çıkmayan şahsın yapılan inceleme sonucunda cezaevi firarisi İbrahim Özbay (37) olduğu tespit edildi.

Gözaltına alınan zanlı, ruhsatsız silah kullanmak ve uyuşturucu ticareti suçundan Sivas’ta açık cezaevinde 2015 yılında mazeret izni sonrasında dönmeyip firar ettiği bildirildi.

Zanlı Özbay, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikAK Parti Marmaris ilçe başkanı döşenen taşları yerinde inceledi
Sonraki İçerikTipografi fotoğrafla Kimlik için buluştu
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here