bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Şirketinin 20’inci Yaşında, Yeni Salonunun Açılışını, Hemde Yeni Yılı Kutladı

dr mehmet aşık

Nilüfer Kul Haşar, Alin Güzellik merkezinin 3’lü kutlamasında hazır bulundu

Bodrum’da güzelliğine ve sağlığına düşkün kadınların uğrak yeri olan Alin Güzellik Merkezi, yeni salonunun açılışını geçtiğimiz gün gerçekleştirdi.

Tülin Akgül Kök, İstanbul’da başlayıp, Bodrum’da şubeleşen ve güzellik merkezi olmanın yanında güzel dostluklara yelken açan bir işletmenin
sahibi olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Bodrum’da verdiği hizmet ile sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Alin Beauty Lounge, geleneksel yeni yıl kutlamasını, 20. kuruluş yıldönümünü ve yeni merkezinin açılışını tek bir davet altında gerçekleştirdi.

Yeni adresi olan Bitez Mahallesi, Kanuni Sultan Süleyman Caddesi no:96’da açılışını yapan ve sonrasında da gelen misafirlerine bir konuşma yapan Alin Beauty Lounge’un sahibi Tülin Akgül Kök, 20 yıldır kadınların güzelleşmesine katkıda bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Tülin Akgül Kök, kardeşi Tuğba Aydın, misafirleriyle

Nural Dorman Alin’in üçlü kutlama töreninde

Tülin Akgül Kök, Kent TV’den Feray Dyer ve Vildan Dağ Pala

Tülin Akgül Kök, davete katılan arkadaş ve müşterileriyle birlikte günün anısına bir de fotoğraf çektirdi.

 

 

Bodrum’da güzelliğine ve sağlığına düşkün kadınların uğrak yeri Alin Güzellik Merkezi, yeni salon açılışını gerçekleştirdi.

 

 

 

 

 

 

 

Tülin Akgül Kök, kardeşi Tuğba Aydın ile birlikte

Yaklaşık 8 yıldır Bodrum’da hizmet veren Alin Beauty Long’un açılışını yaptıktan sonra 20. yıl kutlama pastasını kardeşi Tuğba Aydın ile birlikte kesen Tülin Akgül Kök, davete katılan arkadaş ve müşterileriyle birlikte günün anısına bir de fotoğraf çektirdi.

Tülin Akgül Kök, kardeşi Tuğba Aydın, misafirleriyle

İstanbul’da başlayıp, Bodrum’da şubeleşen ve güzellik merkezi olmanın yanında güzel dostluklara yelken açan bir işletmenin sahibi olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Tülin Hanım, 20. yıla özel olarak hizmet verdiği herkese 20 gün boyunca Yüzde 20 indirim uygulacaklarını da sözlerine ekledi.

 

Tülin Akgül Kök, 20. yıl pastasının mumlarını kardeşi Tuğba Aydın ve
dostlarıyla birlikte üfledi.

Tülin Akgül Kök, 20. yıl pastasının mumlarını kardeşi Tuğba Aydın ve dostlarıyla birlikte üfledi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ