Şirin Döner’de yeni bir lezzet

0

Türkiye’de ilk Sebzeli Döner İmalatı ve Satıcısı Olan Şirin Döner, Bodrum’da vazgeçilmez Lezzet Durağı olmaya devam ediyor. Şirin Döner, hafta sonu yeni bir lezzete daha ev sahipliği yaptı. Bu kez hindi etini dönere takan Şirin Sebzeli Döner, müşterilerinden tam not aldı.
Şirin Döner’in sahibi Osman Şirin, Bodrum halkına üçüncü bir lezzet tattırmak istediklerini belirterek “Et ve tavuktan sonra hindi etini dönere taktık. Değişik bir tat oldu. Kış boyunca her cumartesi uygun fiyata dönerimizi yiyebilirler. Şirin Dönerde gerçekleşen bu yenilik yaz sezonunda her gün olacak” dedi.
Osman Şirin, 1989’da müşterilerine sunmaya başladığı ve bugün ünü “Bodrum döneri” adıyla Türkiye sınırlarını aşan sebzeli dönerine 2006’da marka tescili de almıştı.

Paylaş
Önceki İçerikGümüşlük Koyu’nda Akdeniz foku heyecanı
Sonraki İçerikBodrumlu işadamı, eski ortağı tarafından öldürülmüş
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here