bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Şirin Döner, Beşiktaş’ta…

REKLAM ALANI

CNR Fuarcılığın, Franchise ve bayilik ile büyümek isteyen, franchising alanındaki tek fuarı olan “Bayim Olur musun” Franchising Fuarı’nda girişimcilerle bir araya gelen Şirin Sebzeli Döner şirketi, İstanbul Beşiktaş’da şube açmak için harekete geçti.

CNR Fuarcılık tarafından İstanbul’da düzenlenen Franchising Fuarı’na katılan Şirin Dönercilik Şirketinin sahipleri Osman Şirin ve oğulları, “Gördüğümüz ilgi karşısında şaşırdık. Gerçekten Türkiye’nin dört bir yanından 100’lerce teklif aldık. Bunları şimdi değerlendiriyoruz. Ancak bu arada kendimiz İstanbul Beşiktaş’da Barbaros Caddesi üzerinde bir yer ile anlaştık. Burayı kiralayıp, dekarasyon için işe başladık.

Önümüzdeki ay sonunda da döner satmaya başlıyoruz.” dediler. Daha sonra da Şirin Döner adını almak isteyenlerle anlaşıp, Türkiye çapında en az 5 yere isim hakkını vereceklerini söyleyen Osman Şirin, “Bu işe yeni girdiğimiz için şimdilik sadece ismimizi vereceğiz.” diye konuştu.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ