bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Şeyh Mahallesinde Huzur Toplantısı

Şeyh Mahallesinde Huzur Toplantısı
REKLAM ALANI

Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’de kamu hizmetlerinin etkin ve verimli yürütülmesi, vatandaşların kamu idaresine erişebilirliğinin kolaylaştırılması, sunulan kamu hizmetleri ile ilgili olarak vatandaşların bilgilendirilmesi ve vatandaşların sorunlarının yerinde dinlenmesi amacıyla ”Kent Güvenliği Huzur Toplantıları” gerçekleştirilmeye devam ediliyor.

Bu bağlamda son toplantı Menteşe Şeyh Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Muğla Valisi Esengül Civelek ‘in himayelerinde Muğla Vali Yardımcısı Fethi Özdemir ve Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız’ın başkanlığında Şeyh Mahallesi’nde gerçekleştirilen Kent Güvenliği Huzur Toplantısına çok sayıda vatandaş katıldı.

Menteşe Belediyesi Başkan Yardımcısı Leyla Ersöz, İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve İlçe Jandarma Komutanı Gürcan Özdilek ‘in de hazır bulundukları toplantıya kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri de toplantıda yerini aldı.

Katılımcılar arasında mahalle sakinleri olarak kadın katılımcının yoğun olması dikkat çekti. Mahalle halkının özellikle güvenlik konusunda alınan tedbirlerden son derece memnun kaldıklarının da dile getirildiği toplantıda, yetkililere teşekkür ettiler.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ