Sen de sporun sesine kulak ver

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın destekleriyle , Köyceğiz Anadolu Lisesi’nin 15.10.2018-15.01.2019 tarihleri arasında  gerçekleştirdiği ‘Sen de Sporun Sesine Kulak Ver’ isimli  proje büyük bir çoşkuyla tamamlandı.

Köyceğiz Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni ve proje koordinatörümüz Gökhan ESEN yürütücülüğünde futbol, basketbol, voleybol, bocce, dart, tenis, masa tenisi, bisiklet branşlarında birçok etkinlikler düzenlendi.Düzenlenen etkinliklikler çok renkli görüntülere sahne oldu. Projemiz kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığımızın verdiği  bütçe ile okulumuza almış olduğumuz malzeme ve ekipmanlar proje etkinliklerimizde kullanıldı.

Yürütülen projenin temel amaçları arasında  teknoloji bağımlılığından gençlerimizi kurtarmak, obezite ile mücadele etmek gibi çağımızın temel sorunlarına çözüm bulma yer alıyordu.

Açılışını sunum, aşure ikramı ve kız futbol müsabakası ile yapılan proje kapanışında, etkin olarak katılım sağlayan, görev alan bütün gençlere madalya ve kupalar tören eşliğinde verilerek sonlandırıldı.

leave a reply