Selanik’ten 16 Madalya İle Dönen Yüzücüler Başarılarını Başkan Karakaya İle Paylaştı

0

Yunanistan’ın Selanik şehrinde yapılan 5. uluslararası Masterlar Yüzme Şampiyonasına katılan Bodrum Belediyesi Bodrumsporlu yüzücüler şampiyonadan 16 madalya ile dönerken, başarılarını kulüp başkanı Rıza Karakaya ile paylaştılar.
Selanik’te düzenlenen yarışlar öncesinde ulu önder Atatürk’ün doğduğu evi ziyaret eden sporcular burada saygı duruşunda bulundular. Selanik Posidonio Yüzme Havuzu’nda iki seans halinde yapılan yüzme yarışlarına B.B.Bodrumspor adına katılan İbrahim Demiröz, Zafer Olcay, Arda Akman ve Engin Çolpan yarışlardan toplam 16 madalya kazanarak Bodrum’a döndüler.
B.B.Bodrumsporlu yüzücüler 13 altın madalya, 2 gümüş madalya ve bir de bronz madalya ile B.B.Bodrumspor’un bayrağını yurtdışında başarı ile dalgalandırırken, sporcular başarılarını B.B.Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya ile paylaştı. Gümbet’te bulunan B.B.Bodrumpor tesislerine gelen B.B.Bodrumspor Masterler Yüzme Takımı sporcuları, katıldıkları ve katılacakları yarışmalar hakkında kulüp başkanı Karakaya’ya bilgiler vererek, kendisine yüzme takımına vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ettiler.
B.B.Bodrumsporlu yüzücüler adına konuşan İbrahim Demiröz, ‘Hocalarımız Hülya Bilge ve Çetin Canbolat nezaretinde yaptığımız düzenli çalışmalarımızın karşılığını aldık, başarılarımız devam edecek’ dedi.

 

Paylaş
Önceki İçerikKadınlar şiddete karşı mücadele için sokağa çıktı
Sonraki İçerikBaşkan Kocadon öğretmenlerle bir araya geldi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here