bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Şekerciler Denizcilik, Bodrum’da Yeni mağazasını açtı

pisisoft

Yaklaşık 1 yıldan bu yana Yokuşbaşı ve Turgutreis’deki mağazalarında hizmet veren Şekerciler Denizcilik, her iki şubeyi de kapatarak Konacık’ta daha büyük yeni mağazasını açtı.
İstanbul kökenli bir firma olan Şekerciler Denizcilik, Bodrum’daki mevcut iki şubesini kapatarak daha büyük ve geniş bir mağaza açtı. Açılışa, Şekerciler Denizcilik sahibi Hakan Şekerci, Jotun Boya Ege ve Akdeniz Dekoratif Bölge Müdürü Kerim Ergun, Jotun Boya Pazarlama Müdürü Başak Kanat, Şekerciler Denizcilik Bodrum Şube Müdürü Itır İlke Akyüz, Jotun Boya Bodrum Satış Sorumlusu ve firma çalışanları ile inşaat sektöründe çalışan vatandaşlar katıldı.
Şekerciler Denizciliğin Bodrum Şubesi, Konacıktaki Atatürk Bulvarı üzerindeki yaklaşık 450 metrekarelik bir alanda 5 kişilik bir ekip ile hizmet veriyor.  İnşaat Boyaları, Toz Boyalar, Endüstri Boyaları ve Deniz Boyaları ile sınırsız renk seçeneği sunulan mağazada Bostik Marin İzolasyon Yapıştırıcıları ve Malzemeleri, Mirka Zımparaları, Anza Fırçaları ile 3M Marin ürünleri de bulunuyor. Dekoratif, Endüstri ve Yat Boyaları için renklendirme makinalarının da bulunduğu mağazada teknik servis kadroları ile boya öncesi ve sonrası danışmanlık hizmeti de verilecek.
Şekerciler Denizcilik, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen büyük projelerinde kullanılan  Jotun Boya’nın 25 senelik ve Avrupa’daki en büyük bayisi.
Hülya ELTEŞ

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ