bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Şehir Tiyatrosu Sanatçılarından Teşekkür Ziyareti

Şehir Tiyatrosu Sanatçılarından Teşekkür Ziyareti
bodrumolay

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu Oyuncuları, Kader Aktü Sanat Bodrum’u ziyaret ederek, verdikleri destek için Aktü çiftine teşekkür etti.

Bodrum’da yaşayan çocuklara, gençlere, yetişkinlere resim ve birçok farklı sanatsal  alanda hizmet veren Kader Aktü Sanat Bodrum Atölyesi ‘nin bugünkü ziyaretçileri Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu Sanatçıları idi.  

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun kuruluşundan bu yana gönüllü olarak, gerek yaratıcı dekor ve sahne ressamlığında ve gerekse afiş, broşür tasarım çalışmalarında destek veren Kader ve Serkan Aktü Çifti, Bitez’deki atölyelerinde sanatçıları ağırladı.

Tiyatronun Sanat Yönetmeni Hüseyin Akşen, oyunculardan Tarık Pabuççuoğlu, Erdal Cindoruk,  Mihriban Er ve Gülbin Yeşil’in de aralarında bulunduğu sanatçılar, ihtiyaç duyulan her anda yanlarında olan çifte yeni mekanlarında başarılar dilerken, özellikle çocuklara ve gençlere yönelik resim çalışmalarının önemine vurgu yaptılar.

2003 Kocaeli  Üniversitesi G.S.F Resim Bölümü mezunu olan Kader Aktü ve  Kocaeli Şehir Tiyatrolarında ‘’Üstün Nitelikli Sanatçı’’ kadrosunda  görsel tasarımcı olarak görev yapan eşi Serkan Aktü ile Bitez’de 

Kader Aktü Sanat Bodrum Atölyesi’ ni kurmuştu. Aktü Çifti disiplinler arası sanat yelpazesinde farklı lezzetler sunmayı hedefliyor.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ