bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Seçilmeden sorunlar çözülebiliyorsa…

Seçilmeden sorunlar çözülebiliyorsa…
REKLAM ALANI

Muğla Menteşe ilçesi Dirgeme yolunda yapılacak Yeni Sanayi sitesi ile ilgili S.S.Ata Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Çay ve Başkan Yardımcısı Selim Avcı önceki gün Ankara’da TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile görüşme gerçekleştirdi.

AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ile Mehmet Yavuz Demir ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nil Hıdır’ın da hazır bulunduğu görüşme yaklaşık iki saat sürdü.

TOKİ Başkanı Ömer Bulut, S.S Ata Küçük Sanayi Sitesinin projesini iyi bildiğini ve bu projeyle ilgili TOKİ Kentsel Yenileme Daire Başkanı Gürol Konyalıoğlu’nun bizzat ilgilenmesi konusunda talimat verdi.

1249 üye kapasiteli S.S Muğla Ata Küçük Sanayi Sitesinin Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Çay “Üyelerimiz, gerçekleştirmiş olduğumuz bu görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyorlardı. Muğla’nın uzun yıllar ihtiyacını karşılayacak olan bu projeyi hayata geçirmek için önemli bir adım daha atılmış oldu. Bizimle birlikte emek veren seçilmiş ve atanmış büyüklerimize, TOKİ Başkanımızla randevu alan Ak Parti Muğla İl Başkanımız Kadem Mete’ye çok teşekkür ediyorum. Biz Sanayi Sitemizle ilgili gelinen noktayı TOKİ Kentsel Yenileme Daire Başkanı Gürol Konyalıoğlu’na aktaracağız. Bir kaç gün içerisinde yeni Sanayi sitemizle ilgili somut adımlar atacağımızı umuyorum” dedi.

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Uzun yıllardır devam eden sorunlardan biri olan Muğla Küçük sanayi sitesinin şehir içinde kalmış olması ve 360 üyenin şehir dışına çıkış için çözüm arayışı içerisinde olması bizi TOKİ Başkanlığı’na yönlendirdi. Muğla’nın tüm sorunlarına hep birlikte çözüm arayan AK Parti’li İl Başkanımız, milletvekillerimiz ve büyükşehir adayı olarak bizler sanayinin Dirgeme yoluna taşınması ve mevcut yerlerinin konut ve işyeri olarak üyelerine dağıtılması konusunda mutabakat sağladık. TOKİ Başkanımızın teknik ön çalışma yapmasından sonra ortaya çıkan proje Muğla’mız ve sanayicimiz için şimdiden hayırlı olsun. Bu hususta bizimle birlikte gayret gösteren Sanayi Derneği Başkanı Ayhan Çay beye ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ