SAVAŞ GEMİSİ DEĞİL 60 MİLYON TL . LİK  5 ÖDÜLLÜ YAT..

Bir Türk şirketi tarafından üretilen ve savaş gemisini andıran  “CYCLONE” isimli 60 milyon Tl. değerindeki yat bu gün sabah saatlerinde Göltürkbükü’ne geldi. Görenleri hayran bırakan yatın kime ait olduğu açıklanmadı.

Tansu Yatçılık tarafından imal edilerek iki yıl önce denize indirilen tamamı  Türk üretimi ‘Cyclone’ isimli mega yat bu sabah saatlerinde Bodrum’a geldi. 44 metre uzunluğunda 9 metre genişliğinde ve saatte 50km hız yapabilen  içerisinde bir tane master kabin, bir tane VIP kabin, 2 tane de misafir kabini olan ve aynı zamanda 6 kişilik de personel kabini bulunan yatın  tamamen sahibinin isteğine göre ve istediği dizayna göre yapılmış oldruğu belirtildi. Bugün kadar 5 dünya ödülü alan yatı Göltürkbükü koyunda yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline geldi.

BİLİM KURGU FİLMLERİNDEN ÇIKMIŞ GİBİ
Turistler bilim kurgu filmlerinin ana karakterlerini andıran  Cyclone, isimli yatın bol bol fotoğrafını çekti. İç dizaynıyla lüks bir yaşam sunan yatın içerisinde mutfak, salon, yatak odaları ve uzun yolculuklar için planlanmış soğutma odaları da mevcut.
HOLYWOOD YILDIZI YATTA
Yatta ünlü bir Holywood yıldızının bulunduğu ve 4 günlük tatil için Bodrum koyları ile Yunan adalarını gezeceği belirtildi.

leave a reply