Saruhan’dan hentbolcu kızlara destek

0
25

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan, Hentbol Kadınlar Süper Ligi’nde mücadele eden Yalıkavak Spor Kulübü ve Muratpaşa Belediyespor’un karşılaşmasını izledi. Maç öncesinde her iki takım kaptanına da çiçek veren Saruhan, diğer maçlar içinde başarılar diledi.
Hentbol Kadınlar Süper Ligi’nde mücadele eden Yalıkavak Spor Kulübü, Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda lig 2.’si olan Muratpaşa Belediyespor ile karşılaştı. CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan, İlçe Teşkilatı üyeleri, meclis üyesi adayları ile birlikte maçı izlemeye geldi. Saruhan, maç öncesinde hazırlıklıklarını tamamlayan her iki takımında yanına gelerek, takım kaptanlarına çiçek verip, ligdeki tüm maçları için başarılar diledi. Saruhan her iki takımla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Adayı Saruhan ve yanındakiler, Yalıkavalı kızların kazandığı her sayıdan sonra takıma destek verdi.

Paylaş
Önceki İçerikCumhur İttifakının Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi Adayları tanıtıldı
Sonraki İçerikKastamonuspor 1966-Bodrum Belediyesi Bodrumspor:1-0
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here