bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Saruhan: “Yanlışı yanlışla düzeltemezsiniz”

Saruhan: “Yanlışı yanlışla düzeltemezsiniz”
allkaria

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe örgütünde düzenlenen toplantının ardından bir basın açıklaması da Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Saruhan’dan geldi.

Mustafa Saruhan yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Martın sonu bahar. Hedef 31 Mart. Türkiye mutlu olacak, Bodrum mutlu olacak.

Yanlış olanı, yanlış olanla düzeltemezsiniz. Geçen zaman ve söylenen söz geri gelmiyor.

Bizim işimiz; Akıl ile bilgi ile Atatürk’ün izinde, Ankara’dan Muğla’ya, Muğla’dan Bodrum’a tüm süreçlerde, partimizin başarısı için. Yürüttüğümüz çalışmalarımız, bitmeyen bir enerji ve eksilmeyen bir kararlılık ile devam edecektir.

Saruhan: “Ben değil Biz”

Ben Mustafa Saruhan;

Bunca yıllık tecrübe, birikim ve yetkinliklerim ile “Ben değil Biz” diyen anlayışla çalışan yol arkadaşlarım ile “Martın sonu bahardır” diye diye, yürümeye devam ediyoruz. Mutlu ve Umutlu bir Bodrum için.

Madem ki yaşam, iyi kiler ve keşkeler ile doludur, madem ki bu hayatta kimse mükemmel değildir, O halde önemli olan; çıkardığımız dersler, elediğimiz yanlışlar ve dağarcığımızda biriktirdiğimiz doğrulardır.

“Her eleştiri bir armağandır” diyebilecek kadar da güvenle bakıyoruz yarınlara. Partimin insan gücüne güveniyorum. Ülke genelinde kurulan ittifak çalışmalarımızın yansımaları, tüm Muğla için ve ilçeler için de en doğru tespitler ve kararlar ile sonuçlanacaktır.

Tabanı bu kadar güçlü ve kararlı bir örgütün üyesi olmak ve ortak aklı her alanda yaşama geçirme gücünde ve bilincinde kadrolar ile çalışmak, inanın sahip olduğum en büyük zenginliktir diyebilirim.”

Açıklamasının ardından artık nefesleri tutup, CHP Genel Merkezi’nden gelcek açıklamayı belediklerini sözlerine ekleyen Mustafa Saruhan, önümüzdeki günlerde verilecek nihai kararın CHP Bodrum Örgütü’nün de onayını alacak bir aday olmasını umduklarını da sözlerine ekledi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ