Saruhan: “El ele tüm sorunların üstesinden geleceğiz”

Saruhan: Bundan böyle hep birlikte, el ele tüm sorunların üstesinden geleceğiz. Bize gönül veren, bizi eleştiren, inanan, inanmayan herkesin başkanı olmaya geliyoruz.

0
Saruhan: Bundan böyle hep birlikte, el ele tüm sorunların üstesinden geleceğiz. Bize gönül veren, bizi eleştiren, inanan, inanmayan herkesin başkanı olmaya geliyoruz.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, bugün yaptığı açıklamada 16 adayın isimlerini kamuoyuna duyurdu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan oldu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, parti genel merkezinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun PM’den aldığı yetkiyle belirlediği adayları açıkladı.

Torun, Bodrum adayının Mustafa Saruhan olduğunu duyurdu.

Mustafa Saruhan aday olduktan sonra sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada “Açıklamanın ardından beni telefonla arayan, çalışma ofisimize kadar gelip tebrik eden herkese teşekkürü bir borç bilirim.  Görüyorum ki, bizim kendimize olan inancımız kadar, Bodrum yaşayanlarının bize olan inancı da yüksek.
Artık görevi devralmanın zamanıdır. Artık Bodrum’u kazanma, Bodrum’a kazandırma zamanıdır.  Akıl ile bilgi ile bilim ile halk ile hep birlikte olağanüstü hızla değişen Bodrum’u marka yapan tüm sektörlerle ekonomik dengeleri ve uzlaşmayı sağlamanın mümkün olduğunu biliyorum.
Bunun için ekibimle birlikte elimizdeki her imkânı, her gücü bu amaçla kullanacağız.
“Martın Sonu Bahar”. Ama unutmayın ki, bu bahar, başka bahar. Bodrum’da iyi olanın değil, Halkının yanında, halkıyla yürüyen, halkıyla yaşayan bir yönetimin kazanacağı bir belediyenin temeli bugün atıldı. Bundan böyle hep birlikte, el ele tüm sorunların üstesinden geleceğiz. Bize gönül veren, bizi eleştiren, inanan, inanmayan herkesin başkanı olmaya geliyoruz” dedi.
Mustafa Saruhan ayrıca tüm Bodrumluları yarın saat 15.00’da yapacağı açıklama için Bodrum CHP ilçe binasına davet etti.
Paylaş
Önceki İçerikÇevreciler yunus terapi merkezini kapatılsın dedi
Sonraki İçerikKılıçdaroğlu Bodrum’a kulak verdi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here