bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Saruhan: “El ele tüm sorunların üstesinden geleceğiz”

allkaria

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, bugün yaptığı açıklamada 16 adayın isimlerini kamuoyuna duyurdu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan oldu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, parti genel merkezinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun PM’den aldığı yetkiyle belirlediği adayları açıkladı.

Torun, Bodrum adayının Mustafa Saruhan olduğunu duyurdu.

Mustafa Saruhan aday olduktan sonra sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada “Açıklamanın ardından beni telefonla arayan, çalışma ofisimize kadar gelip tebrik eden herkese teşekkürü bir borç bilirim.  Görüyorum ki, bizim kendimize olan inancımız kadar, Bodrum yaşayanlarının bize olan inancı da yüksek.
Artık görevi devralmanın zamanıdır. Artık Bodrum’u kazanma, Bodrum’a kazandırma zamanıdır.  Akıl ile bilgi ile bilim ile halk ile hep birlikte olağanüstü hızla değişen Bodrum’u marka yapan tüm sektörlerle ekonomik dengeleri ve uzlaşmayı sağlamanın mümkün olduğunu biliyorum.
Bunun için ekibimle birlikte elimizdeki her imkânı, her gücü bu amaçla kullanacağız.
“Martın Sonu Bahar”. Ama unutmayın ki, bu bahar, başka bahar. Bodrum’da iyi olanın değil, Halkının yanında, halkıyla yürüyen, halkıyla yaşayan bir yönetimin kazanacağı bir belediyenin temeli bugün atıldı. Bundan böyle hep birlikte, el ele tüm sorunların üstesinden geleceğiz. Bize gönül veren, bizi eleştiren, inanan, inanmayan herkesin başkanı olmaya geliyoruz” dedi.
Mustafa Saruhan ayrıca tüm Bodrumluları yarın saat 15.00’da yapacağı açıklama için Bodrum CHP ilçe binasına davet etti.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ