Saruhan Muğla Yolcusu

Mustafa Saruhan içinde bulunduğumuz dakikalarda avukatları ile beraber kendisi hakkında verilen karara itiraz etmek için Muğla'ya ulaşmak üzere. 

0
37

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Saruhan için AKP’nin itirazı sonucu sabah saatlerinde Muğla İl Seçim Kurulu tarafından adaylığının düşürülmesine karar verildi.

Mustafa Saruhan içinde bulunduğumuz dakikalarda avukatları ile beraber bu karara itiraz etmek için Muğla’ya ulaşmak üzere.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, AA muhabirine, “Hukuki süreç devam ediyor. YSK’nin kararını bekliyoruz. Bu yanlış karardan bir an önce dönülmesini ümit ediyoruz.” dedi. Karahan, kararın erteleneceğine inandıklarını belirterek, aksi takdirde CHP’den başka bir aday çıkartıp yola devam edeceklerini kaydetti.

KAYNAKBHA
Paylaş
Önceki İçerikCHP Bodrum Adaylığı yine çıkmaza girdi
Sonraki İçerikÜlkemizi çevreleyen 3 denizde tatbikat başladı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here