Sarkozy’nin Bodrum tatili devam ediyor

Fransa’nın eski cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ve şarkıcı eşi Carla Bruni, Bodrum güneşini tercih ettiler.

0

Fransa’nın eski cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ve şarkıcı eşi Carla Bruni, Bodrum güneşini tercih ettiler.

Fransa’nın eski cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ve güzel şarkıcı eşi Carla Bruni, Bodrum tatiline devam ediyor. Gün boyu lüks yatta takılan Sarkozy ve eşi Bruni, 40 derecelik sıcakta denize girmek yerine güneşlenmeyi tercih etti.

Torba koyunda, gün boyu yatta vakit geçiren Sarkozy, şarkıcı eşi Carla Bruni ve üvey oğlu Aurélien Enthoven denize girmemeleri dikkatlerden kaçmadı. Blue Scorpion adlı 50 metrelik mega yatta konaklayan ve gün boyu oturup dostları ile sohbet eden Sarkozy, zaman zaman eşi Bruni’yle sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Denize girmedi

Sarkozy teknenin alt katında dostlarıyla sohbet ederken, Carla Bruni ise teknenin en üst katında tiyatrocu Raphael Enthoven’dan olan 17 yaşındaki oğlu Aurélien Enthoven birlikte bol bol güneşlendi. Bikinili görünmek istemeyen Bruni, 40 derece sıcaklıkta yaklaşık 3 saat boyunca güneşlendi. Telefonu elinden düşmeyen Bruni, kaptandan başka bir koya gitmesini istedi. Güvenlik önlemlerinin üst düzeyde olduğu koyda Sarkozy ve ailesine 5 koruma eşlik ettiği görüldü.

Paylaş
Önceki İçerikDünyaca ünlü pilotlar 8 yıl sonra Türkiye’de yarışacak
Sonraki İçerikFazıl Say’ın acı günü
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here