bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Sanatçı Dostları Orhan Kural’ı Unutmadı

Sanatçı Dostları Orhan Kural’ı Unutmadı
dr mehmet aşık

Türkiye’nin en büyük gezgini, çevreci, aktivist, hayvansever Prof. Dr Orhan Kural’i 23 aralık 2020 tarihinde Covid 19 sebebiyle kaybeden dostları, onun anısına hazırlanan Yol Şarkıları albümüne destek verdiler. Ünlü isimlerin biraraya gelmesini sağlayan Bodrumlu sanatçı Serap Yenici’nin çabalarıyla biraraya gelen, ünlüler Yol Şarkıları albümüne destek verdiler.


Türkiye’nin en büyük gezgini, çevreci, aktivist, hayvansever Prof. Dr Orhan Kural‘i 23 aralık 2020 tarihinde Covid 19 sebebiyle kaybeden dostları, onun anısına hazırlanan Yol Şarkıları albümüne destek verdiler.
 Ünlü isimlerin biraraya gelmesini sağlayan Bodrumlu sanatçı Serap Yenici’nin çabalarıyla biraraya gelen, ünlüler Yol Şarkıları albümüne destek verdiler.
Attila Atasoy, Bulutsuzluk Özlemi, Gündoğarken, Haluk Levent, Leman Sam, Serap Yenici, Vedat Sakman, Yeni Türkü, Zafer Doğan eserleri ve yorumları ile ve bir cok değerli besteci, söz yazarı yol şarkıları ile bu albümde buluştular 
Geliri ile Prof. Dr. Orhan Kural anısına bir orman oluşturulması planlanan albüm tüm müzik marketlerde ve digital ortamlar da yerini aldı.

Albümde ayrıca ünlü fotoğraf sanatçısı İbrahim Zaman ve Orhan Kural’ın kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olduğu Türkiye Gezginler Kulübü (Derneği) üyesi Nasuh Mahruki, Mete Darcan yanısıra bir çok yarışmada derece alan Sacit Şerbetçi, Eren Damlar, Ahmet Remzi Tuluce’nin gezi fotoğraflarına da yer verildi.

Albüme TURSAB, Prof. Dr. Orhan Kural’ın eğitim verdigi İstanbul Aydın Üniversitesi, gibi çeşitli kuruluşlar sponsor olarak destek verdiler.
 Tüm bu isimlerin birleşmesi için çaba harcayan Serap Yenici ve Türküola firması, yola çıkan herkese keyifle eşlik edecek Orhan Kural ismini yaşatacak bir albüme imza attılar.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ