Şampiyonluk Güler Mustafa Kızılağaç okulu öğrencilerinin oldu

0

İlkokullar arası düzenlenen bilgi yarışmasının finali geçtiğimiz Pazartesi günü Bodrum Anadolu Lisesinde yapıldı. Finalde Güler Mustafa Kızılağaç İlkokulu birinci oldu.
Her yıl Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu İlkokullar Arası Bilgi Yarışmasına 29 ilkokul katılım sağladı.
Geçen hafta grup ve yarı final yarışmaları sonucunda finale yükselen okullardan Güler Mustafa Kızılağaç ilkokulu birinci, Profilo Marina İlkokulu ikinci, Güvercinlik Sudi Özkan İlkokulu ise üçüncü oldu.
Finalde yarışan tüm öğrencilere katılım belgesi ve bir kitap firmasından çeşitli miktarlar içeren hediye çekleri verildi.
Öte yandan bu hafta başlayan Ortaokullar arası bilgi yarışması finali ise önümüzdeki hafta yapılacak.

Paylaş
Önceki İçerikAjda Pekkan, Bodrum’da enerji depoladı
Sonraki İçerikBodrum Belediyesi Ve Lions İşbirliği
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here