bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Şampiyonaya Katılmadan Önce Görücüye Çıkıyorlar

dr mehmet aşık

MİLLİ TAKIMIMIZIN DÜNYA ŞAMPİYONASI KOREOGRAFİLERİ GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR!

İstanbul’da Haziran ayında düzenlenen Türkiye Modern Dans Şampiyonasında altı kategoride birincilik alarak Türkiye Şampiyonu olan  Bodrum Dans Kulübü genç ve çocuk dansçıları, 4 ay süren hazırlıklarının ardından Dünya Şampiyonası için 29 Kasım Cuma akşamı Polonya’ya gidiyor.

Polonya’da 1-4 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılacak Dünya Modern Dans Şampiyonasına Türkiye’yi temsil edecek olan Bodrum Dans Kulübü genç ve çocuk dansçıları, 2 bin dansçıya karşı Türk forması ile yarışacaklar.

Bodrum Dans Kulübü Başkanı Fatih Özvezneci, “7 solo, 5 duo, 5 grup ve 2 formasyon olmak üzere toplam 19 koreografi ile yarışacak milli sporcularımız, ayrılış öncesinde hazırladıkları koreografilerini 26 Kasım Salı akşamı saat 20.00 de Herodot Kültür Merkezinde halka açık ve ücretsiz düzenlediğimiz gecede, yeni kostümleri ile 4 ayda hazırladığımız 19 koreografiyi tanıtacağız.” dedi.

Bodrum Dans Kulübü Başkanı Fatih Özvezneci, 32 sporcu, 3 idareci ve 19 sporcu velisi olmak üzere 54 kişiden oluşan “Modern Dans Türk Milli Takımımızın” gösterisine tüm Bodrumluları davet etti.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ