bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

SAĞLIK VAKFI’NDAN TİCARET ODASI’NA SERAMİK PANO

SAĞLIK VAKFI’NDAN TİCARET ODASI’NA SERAMİK PANO
REKLAM ALANI

Bodrum Sağlık Vakfı 4. Erkan Dülgeroğlu Seramik Çalıştayı’nda öğrenciler ve sanatçıların beraber yaptıkları seramik pano, Bodrum Ticaret Odası’nın yönetim katında sergilenmek üzere törenle teslim edildi.
Bodrum Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya, İkinci Başkanı Fatih Can Ekşi, Yönetim Kurulu üyeleri Ilknur Yardım Özer, Ülker İnan ve kurum müdürü İlknur Şengül, BSV sanat atölyeleri sorumlusu Tarık Kartal ve seramik atölyesi öğrencileriyle birlikte Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon’u makamında ziyaret ettiler. Ziyarette seramik pano sergilenmek üzere Ticaret Odasına teslim edildi.
Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon Bodrum Sağlık Vakfı’nın çalışmalarını överek; “Bodrum Ticaret Odası olarak yardım yapmayı seven bir odayız. Bodrum Sağlık Vakfı’na da desteğimiz her zaman devam ediyor. Bizden sonra gelecek olanlar da bu güzel işleri gördükçe destek vermeye devam edeceklerdir. Bodrum Sağlık Vakfı gönül rahatlığıyla bağış yapabildiğiniz, yaptığınız yardımın yerine ulaşacağına emin olduğunuz bir yer. İnsanlar gönül rahatlığıyla gelip bağışlarını yapıyorlar” dedi.
Bodrum Sağlık Vakfı Başkanı İbrahim Akkaya da ise Vakfın bağışçıların desteğiyle çalışmalarını sürdürdüğüne dikkat çekerek “Bizler orada sadece yöneticiyiz. Düzenli olarak az ya da yüksek meblağlarda bağış yapanlar da var, gösterişsiz bir şekilde kimselere haber vermeden bağış yapanlar da var. Böyle çok örneklerimiz var. Bodrum Sağlık Vakfı böyle insanların sırtında yükseldi, bugünlere geldi. Burada bir tek ana fikir var insanlar yöneticilere güveniyor, insanlar ne veriyorsak yerine gidiyor diye düşünüyor” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ