bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Sağlık Vakfı’na İstanbul’dan değerli Bağış

Sağlık Vakfı’na İstanbul’dan değerli Bağış
REKLAM ALANI
İstanbul’da ikamet etmekte olan Nursel Yücel, aile dostları Melih Devecel’in Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı hakkındaki olumlu görüşlerinden etkilenerek, eşi Merhum Bülent Yücelin anısına İstanbul, Perpa İş Merkezi, B Blok 10-11 numaralı mağazalarını, tapu devir masraflarını da karşılayarak Bodrum Engelliler Sağlık Vakfın’a hibe etti.
Nursel Yücel, eşi Merhum Bülent Yücel’in özel çocuklara olan yakın ilgisini ve ihtiyaç sahibi insanlara karşı çok duyarlı olduğunu anlattı. Eşinin sağlığında oğulları şeref Ali ile çok ilgilendiğini, oğluyla mümkün olduğunca çok zaman geçirdiğini ve oğlunun eğitimine çok özen gösterdiğini anlattı.
Yakın dostu ve bu hikayeye aracı olan Melih Devecel, Bülent Yücel’in yakın dostları ve çalışma arkadaşları tarafından da çok sevilen bir hayırsever olduğunu ifade etti.
Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya ve Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Vehbi Yazıcı, İstanbul Şişli’de yapılan devir işleminde hazır bulundular.
Hayırsever Nursel Yücel Hanımefendiye vakıf çalışmaları hakkında bilgi veren Akkaya, Nursel Hanımı Bodrumda bulunan vakıf merkezine davet etti. “Büyük bir aileyiz, sizin gibi erdemli bir hayırsever ile daha da büyüdük ve güçlendik” diyen Akkaya, Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı öğrencilerinin yaptıkları seramik plaket, tabağı ve bez çantayı Nursel Hanıma hediye etti.
Bodrum İlçemizin, yüz akı kurumlardan biri olan Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın,   İstanbul’dan bir hibe almış olması, vakıf ailemiz için ayrıca bir sevinç vesilesi oldu diyen Süleyman Vehbi Yazıcı, başta Hayırsever Nursel Hanıma, Şeref Ali’ye vesile olan Melih Devecel’e işlemleri takip edip hızlıca sonlandıran Semih Devecel ve Çiğdem Temelli’ye çok teşekkür ederiz dedi.
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ