bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Sağlık Çalışanlarına Moral Yemeği

Sağlık Çalışanlarına Moral Yemeği
pisisoft

ultrAslandan Sağlık Çalışanlarına Moral Yemeği

Bodrum’daki Galatasaraylılar, Bodrum Devlet Hastanesinde çalışan sağlıkçılara, Kaşıbeyaz restaurant sponsorluğunda lahmacun ve kebap ziyafeti verdi.

Koronavirüs salgınıyla canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarına alkışlarla destek yağarken, Bodrum’daki ultrAslan üyeleri de, İstanbul’dan gelerek Bodrum’da yeni işletme açan Kaşıbeyaz Restaurant’ın sahibi Suat Kaşıbeyaz sponsorluğunda hastanede 400 lahmacun, 200 kebap ve 200 ayran dağıtan Bodrumlu Galatasaraylılar, “Sağlık çalışanlarının her zaman yanındayız. Böyle günlerde onların hakkını ödeyemeyiz” dediler.

Taraftarlar hastane önünde “Sağlık çalışanları bizim canımız” yazılı pankart açtılar. Hastane çalışanları da taraftar grubunu bu anlamlı hareketlerinden dolayı alkışladı. UltraAslan Bodrum temsilcisi Emre Güngör, “Bizler, bu zor günlerde sağlık çalışanlarına moral motivasyon verebilmek adına buraya geldik. Onlar, bizler için gecelerini gündüzlerine katıp canları pahasına burada bizler için çalışıyorlar. Biz de onlar için evlerimizde kalalım diyoruz.” dedi.

Öte yandan Bodrum Hijyen şirketi de hastanede bol miktarda yüzey ve el dezenfiktanlarından dağıttı.

 

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ