Sağanak Bodrum’u esir aldı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde etkili olan sağanak, hayatı olumsuz etkiliyor. Meteorolojik uyarıları dikkate alan bazı iş yeri sahipleri, kum torbalarıyla işletmeleri önünde, sağanak öncesi önlem aldı.

0
37
Sağanak Bodrum'da hayatı olumsuz etkiliyor. Bütün hafta sürecek sağanakta Muğla ve Bodrum Belediyesi'nin önemli bir sınav vereceği görülüyor.

Muğla’nın ilçesi  Bodrum’da yaşanan sağanak, hayatı olumsuz etkiliyor. İlçede akşam saatlerinde başlayan sağanak nedeniyle ulaşımda zaman zaman aksamalar yaşanıyor.

Bodrum-Turgutreis kara yolu hastane kavşağı istikametinde sağanakla birlikte yolda su birikintisi oluştu. Belediye ekipleri suyun tahliyesi için çalışma başlattı.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde sağanak, hayatı olumsuz etkiliyor. (AA)

Şehir merkezinde de olumsuzluk yaşanma ihtimali bulunan cadde ve sokaklarda polis ve zabıta ekiplerince tedbir alındı.

Park halindeki araçların sürücülerini arayan polis, sahiplerine ulaşılamayan araçları çekici yardımıyla bölgeden kaldırdı.

Çamurlu suların denize döküldüğü alanlarda ise denizin rengi değişti.

Meteorolojik uyarıları dikkate alan bazı iş yeri sahipleri ise dükkanlarının girişine kum torbaları yerleştirerek su baskınına karşı önlem aldı.

Sağanak, ilçede aralıklarla etkisini sürdürüyor.

Paylaş
Önceki İçerikTango gibi geçecek bir ömrünüz olsun
Sonraki İçerikKuvvetli fırtına Muğla’ya zor zamanlar yaşattı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here