bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Sadık Gültekin’den “Sınav Kaygısı ve Motivasyon” konulu seminer

pisisoft

NTV Yapımcısı, sunucusu, kitap yazarı Sadık Gültekin Özel Bodrum Final Akademi Okullarının düzenlediği etkinlikte Bodrum’daki öğrenci, öğretmen ve velilerle Herodot Kültür Merkezinde buluştu. Sadık Gültekin seminer öncesinde Final Akademi Okullarını ziyaret ederek okul yöneticilerinden okul ve öğrenciler hakkında bilgi aldı.
Herodot kültür merkezinde gerçekleşen seminere Bodrum daki tüm okullaradan öğretmen öğrenci ve veli katıldı. Bodrum daki eğitimcilerinde yoğun ilgi gösterdiği seminerde Bodrum Final Akademi Anadolu Lisesi Kurucu Müdürü Ali Coşkun da bir konuşma yaptı. Konuşmasına, “1980 yılında ülkemizin küçük bir şehrinde başlayan bu eğitim meşalemiz ne mutlu ki Türkiye’nin dört bir yanında, şu an 400’ü aşkın şubesiyle Türk Milli Eğitimi’ne canla başla hizmet etme şeref ve onurunu yaşıyor. Bu gücü sizlerden alıyoruz. Teşekkür ediyorum. dedi Final Eğitim Kurumlarının bugüne kadar 3,5 milyonun üzerinde öğrenciyi hayata ve sınavlara hazırladığını vurguladı final okullarının Yetiştirdiği her öğrenciyi Türkiye Cumhuriyeti’ne armağan ettiğini, bu nedenle büyük onur ve gurur duyduğunu belirtti.
Ali Coşkun’unun konuşmasının ardından Sadık Gültekin “Sınav Kaygısı ve Motivasyon” konulu seminer verdi.
Yaklaşık iki saat süren seminerde hedef belirlemenin önemini vurgulayarak öğrencilerin motivasyonlarını yükseltme konusunda izlemeleri gereken yöntemleri anlattı. Veli-öğrenci ve eğitimciler Sadık Gültekin’i dikkatle dinleyerek merak ettikleri soruları sorma fırsatı elde ettiler.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ