bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Sadık Gültekin, Bodrum’da Üniversite Adaylarıyla Buluşuyor

allkaria
Bodrum Final Akademi Anadolu Lisesi öğrencileri deneyimli ve işinin ehli öğretmenleri eşliğinde bilinçli ve istikrarlı bir şekilde hedeflerine odaklanarak ilerliyorlar. Başarının bir tesadüf olmadığını ve bilgi kadar sınav kaygısıyla baş edebilmenin, sınav sistemini iyi bilmenin ve motivasyonlarını ayakta tutmanın önemini kavrayan öğrenciler bu kez bu konuda duayen olmuş Sadık Gültekin’le 24 Aralık 2019 Salı günü Heredot Kültür Merkezinde bir araya geliyor.

“Sınav Kaygısı ve Motivasyon” konulu seminer, Bodrumlu her öğrenci, öğretmen ve veliye açık olarak planlanmış. Toplumsal sorumluluk duyan bir eğitim kurumu olarak Final Akademi 0kulları bu etkinliği sadece Final okulları öğrenci ve velilerine değil, Bodrumdaki tüm okulların öğrenci, öğretmen ve velilerine açık tutarak  eğitim camiasında  bilinçli ve paylaşımcı kimliğini göstermiş oldu.

NTV/Doğru tercih Yapımcı-Sunucusu; Vatan Gazetesi köşe yazarı, Motivasyon / Suçumuz Neydi Kitap yazarı Sadık Gültekin Bodrum Herodot Kültür Merkezinde Sınava hazırlanan öğrenci ve aileleriyle buluşacak. Hedef belirlemenin önemini vurgulayarak, kendi potansiyelini en üst seviyeye çıkarma yolunda izlenmesi gereken ilkelerin anlatıldığı bu seminerde ailelerin çocuklarını daha doğru destekleyebilmeleri için de yararlı  öneriler verilecek. Anlamlı değişimlerle yola devam etmek isteyen katılımcılara yeni bir bakış açısı kazandıracak bu seminer sadece FİNAL öğrenci ve velileri için değil konuyla ilgili tüm Bodrumlulara açıldı.

Uzun yıllar Eğitim sistemindeki değişiklik ve uygulamaları takip eden ve Sınav Danışmanlığı yapan alanında gerçek bir duayen olmuş sayın Sadık Gültekin; Bodrumda yaşayan  pek çok gencin ve ailenin Üniversite giriş serüveninde yaşadığı sorun ve krizlere ilaç gibi gelecek…

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ