bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

RİZE LİSESİ MEZUNLARI BODRUM’DA HORON TEPTİLER

RİZE LİSESİ MEZUNLARI BODRUM’DA HORON TEPTİLER
bodrumolay

 

Belli aralıklarla Türkiye’nin farklı şehirlerinden biraraya gelen Rize Lisesi mezunları, son toplantılarını Bodrum’da yaptı. Toplantıya Türkiye’nin değişik bölgelerinden mezunlar katıldı.

Rize Lisesi mezunlarından Nermin Tok, kendisinin İstanbul’da yaşadığını ve bu toplantı için Bodrum’a geldiğini kaydederek şunları söyledi:

“Rize Lisesi’nde okudum. Biz 2011 yılında Rize Lisesi’nden mezun olan çok küçük bir grupla toplandık. Bu toplanmaya daha geniş bir kaltılım sağlamak için toplantılarımızı her yıl yapmaya başladık. Rize Lisesi mezunları Türkiye’nin her şehrinde var. Onlardan zaman zaman davet alıyoruz. Bodrum’daki arkadaşımız bize buyrun gelin dedi. İçeride büyük bir kalabalık var ama asıl buluşmamız her sene Temmuz’un ilk haftasında Rize’de oluyor. Bütün Türkiye’deki mezunlar dönem gözetmeksizin geliyor. Bugün 30 yıl önce mezun olan da aramızda, geçen yıl mezun olan genç arkadaşlar da aramızda.”

Bodrum’da yaşayan Rize Lisesi mezunu Ali Fuat Kömürcü de “Ben Bodrum’da yaşıyorum, Rize Lisesi’nden Cumhuriyetin 50’inci yılında mezunuyum. Cumhuriyetin getirdiği imkanlardan istifade ederek üniversiteleri de bitirdik. Rize Lisemizin başlattığı 7 yıllık geleneğe ben evsahipliği yaparak arkadaşlarımızı topladım. Rize Lisesi mezunu olmak bir ayrıcalıktır. Umuyorum ki Cumhuriyetimizin 100. Yılında daha nice kutlamalara şahit oluruz” diye konuştu.

Yemekler yendikten sonra Avukat Remzi Kazmaz’ın önderliğinde dans pistine gelen genci yaşlısı Rize Lisesi mezunları, geç saatlere kadar horon teptiler.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ