Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri
 

REMZİ KAZMAZ KİTABINI MUĞLA’DA TANITIYOR

  • 19 Mart 2018
REMZİ KAZMAZ KİTABINI MUĞLA’DA TANITIYOR
bodrumolay

Hukuk Sanat, Spor ve Siyaset adamı Avukat Remzi Kazmaz  “gereği düşünüldü” adlı kitabını, 24 Mayıs’ta Menteşe’de Belediye Kültür Merkezindeki Pir Sultan Abdal Derneğinde saat 17’de yapacağı imza günü ve film gösterisi ile tanıtacak.
Tam 24 yıldan bu yana Türkiye’nin en önemli davalarından biri olan Gazi Davasının avukatı Remzi Kazmaz, yazdığı Gereği Düşünüldü” adlı kitabından sonra jübile yaparak avukatlık cübbesini çıkardı.
“Son söz TBMM’de” diyen Avukat Remzi Kazmaz, Bu dava ile ilgili konuşulması gereken herşey Meydanlarda, mahkemelerde, şölenlerde konuşuldu. Bu dava ile ilgili yazılması gereken herşey yazıldı. Bu dava ile herşey duruşmalarda, dava dilekçelerinde hem kitap ve dergilerde yazıldı. Ama Gazi Davası hala faili meçhul. Bu dava bir insanlık suçudur. O nedenle zaman aşımı olamaz. AİHM’de bu dava ailelerin lehine sonuçlandı. Ama hala dava açılmadı.Hukukçular olarak görevimizi yaptık, sıra TBMM’de. Hakikatlar komisyonunda. İşte O nedenle bende cüppemi çıkarıyorum. ve bu davanın  açılması, faili meçhullerin ortaya çıkarılması için TBMM’ye gönderiyorum. Gerekirse tanık olarak ifade vermeye razıyım. Bu nedenle en son Muğla Pir Sultan Abdal derneğinin davetlisi olarak 24 Mart’ta saat 17.30’da Muğla Belediye salonunda hem imza günüm olacak, hemde jubilemi orada yapacağım” dedi.

 

ESNEK MOBİL REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ