Reklamcı Ayşegül Ülkü, Mimar Yağız Ertükel ile Dünya Evine Girdi

0

May Ajasın sahibi, reklamcı Ayşegül (Ülkü) Ertükel ve Atölye 3A Bodrum’un sahibi Mimar Yağız Ertükel geçtiğimiz cuma akşamı Küba Bar’da düzenlenen şahane bir törenle dünya evine girdiler.
Bodrum iş dünyasının, siyasilerin ve gazetecilerin hazır bulunduğu nikah töreninde her iki tarafında yakın arkadaşları, gece de hazır bulundular. Nikah töreninden sonra baba Güngör Ertükel’in nikah yüzüklerini taktığı törende Ayşegül (Ülkü) Ertükel ve Mimar Yağız Ertükel’in heyecanına diyecek yoktu.
Olay Gazetesi olarak arkadaşlarımıza ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Paylaş
Önceki İçerikBESİAD’IN YENİ YÖNETİCİLERİ GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ
Sonraki İçerikTAHİR ATEŞ: BİRLİKTE ÇALIŞALIM, ÜRETELİM, HAYATA GEÇİRELİM…
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here