bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Profesyonellerden tam not

Profesyonellerden tam not
pisisoft

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Bodrum’a kazandırılacak Bodrum Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi’nde incelemeler yapan Bodrumlu spor insanları, sona gelen tesise tam not verdi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan ve Bodrum’da büyük bir açığı kapatması beklenen Bodrum Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi, profesyonel spor insanlarını ağırladı. Basketbol, voleybol, hentbol gibi branşlarda Bodrum’da faaliyet gösteren kulüplerin yöneticileri ve antrenörlerinin ziyaret ettiği tesise spor insanları tam not verdi. Ziyarette AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen ve MHP Bodrum İlçe Başkanı Bahattin Kul’da yer aldı. Birkaç ay içinde faaliyete geçmesi beklenen Bodrum Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi’nin son halini inceleyen spor insanları, tesis hayata geçtiği anda Bodrum’da spor adına büyük bir adım atılacağını söylediler ve “Tesiste her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Bu tesis Bodrum’a büyük bir hizmet getirecek. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Tesisin bir an önce faaliyete geçmesi için sabırsızlanıyoruz” dediler.
BODRUM’DA BİR ÇOK SPORCU YETİŞECEK
Ziyarette yer alan ve proje hakkında detaylı bilgi veren AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen ise, “Bir çok spor dalında Bodrum’a zaferler kazandırmış çok önemli isimler ile bugün tesisleri inceledik. Kendilerinin değerli fikirleri çok önemli. %90’ı biten ve birkaç ay içinde Bodrum’un hizmetine girecek olan Bodrum Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi ile ilgili bugün burada çok değerli öneriler aldık. Bakanlığımıza bu önerileri de ileteceğiz. Tesisimiz hayata geçtikten sonra Bodrum’da çok önemli sporcular yetişecek, gençlerimiz çok önemli eğitimler alacak. Hükümetimizin Bodrum’a verdiği değer ortada. Çok yakında bir çok yeni projeyle Bodrum’umuz çok güzel olacak. Bugün burada bizlerle birlikte olan ve değerli fikirleriyle bize yol gösteren hocalarımıza ve yöneticilerimize çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ