Profesyonel dalgıç, kendini incir ağacına astı

0

Bodrum’da, dalgıç Melik Menteşe (45), kendisini incir ağacına asarak, yaşamına son verdi. Bir süre önce annesini yitiren Menteşe’nin ekonomik nedenlerden evini sattığı ve bunalımda olduğu belirtildi.
Profesyonel dalgıç Melik Menteşe, Gümüşlük Mahallesi Myndos Tepesi kazı alanındaki bir incir ağacına iple kendisini astı. Dağda hayvanlarını otlatan çobanlar, saat 15.00’te, Menteşe’nin cansız bedenini buldu. Annesini 2 yıl önce yitiren Menteşe’nin ekonomik nedenlerden evini sattığı ve bunalımda olduğu belirtildi. Gümüşlük’te sokak hayvanlarına yaptığı yardımlar ve iyilikleriyle bilinen Menteşe’nin ölüm haberi üzerine komşuları büyük üzüntü yaşadı. Menteşe’nin cenazesi, otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Jandarma, olayla ilgili soruşturma başlattı.
Olay yerine giderek, Melik Menteşe’yi teşhis eden Gümüşlükspor Kulübü yöneticilerinden Cenk Özakın, “Melik’i tanıyoruz, çok iyi biriydi. Annesine çok bağlıydı. Annesi öldükten sonra mesleğinden uzaklaştı, psikolojik sorunlar yaşamaya başladı. Kendisini toparlayamadı. Babası İzmir’de yaşıyordu. Çok üzgünüz” dedi.

GUMUSLUK MAHALLESI’NDE YASAYAN PROESYONEL DALGIC MELIK MENTESE (FOTOGRAFTA) KENDISINI AGACA ASARAK INTIHAR ETTI, (FOTOGRAF: DHA – YASAR ANTER / BODRUM)
GUMUSLUK MAHALLESI’NDE YASAYAN PROESYONEL DALGIC MELIK MENTESE (FOTOGRAFTA) KENDISINI AGACA ASARAK INTIHAR ETTI, (FOTOGRAF: DHA – YASAR ANTER / BODRUM)
GUMUSLUK MAHALLESI’NDE YASAYAN PROESYONEL DALGIC MELIK MENTESE KENDISINI AGACA ASARAK INTIHAR ETTI, (FOTOGRAF: DHA – YASAR ANTER / BODRUM)

 

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da göçmen kaçakçılığından 14 kişi adliyede
Sonraki İçerikİkizleri ayıran kazada savcı 15 yıl hapis istedi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here