bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Polonya ve Ukrayna’dan Turistler Gelmeye Başladı

Polonya ve Ukrayna’dan Turistler Gelmeye Başladı
dr mehmet aşık

TUI Musement Bodrum turizm operasyonları başladı.
Dünya’nın en büyük turizm şirketi TUI, 1 Mayıs’ta Ukrayna Kiev’den, 2 Mayıs’ta Polonya Varşova ve Katoviçe’den sezonun ilk yolcularını Milas-Bodrum Havalimanına getirdi.
Milas Bodrum Havalimanı TAV havalimanı işletmeleri ekipleri tarafından uçaklar gelmeden önce hijyen kurallarına uygun olarak her yer dezenfekte edildi.
Turistler yarımadanın farklı bölgelerinde yer alan; Be Premium, Vogue, Samara, Duja, Voyage Torba, Zeytinada, Kefaluka, Tiana Beach gibi otellerde konaklamaya başladı.
Aktivite, tur ve transferlerinde Covid-19 tedbirlerini sıkı uygulayan firmanın önümüzdeki günlerde İngiltere, Hollanda, Belçika, Almanya, İsviçre ve Rusya’dan da yolcu gelişleri gerçekleştirmesi bekleniyor.
Tam kapanmanın olduğu bu günlerde Polonya’dan 2 ve Ukrayna dan 1 uçak gelmesi umut verdi. Gelen turistlerin bir kısmının yedi gün, diğer kısmının ise Bodrum’da 14 gün konaklayacağı öğrenildi.
TUI’nin Polonya’dan şu an için haftada 1 gün iki uçak, Ukrayna dan ise, Mayıs ayının 15 ine kadar üç günde bir uçak geleceği, 15 inden sonra da uçak seferlerinin her gün şeklinde devam edeceği alınan bilgiler arasında yer alıyor.
Turizm sezonunun ilerlemesi ile birlikte Bodrum’a yurt dışından uçakla gelen turist sayısının artması bekleniyor.
Bodrum’a gelen turistler için pandemi nedeniyle aktivite turları yerine Efes, Dalyan, Pamukkale, Stratonikea gibi kültür turları planlandığı ifade edildi.

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ