bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Polis Teşkilatı 174 yaşına giriyor

pisisoft

Türk Polis Teşkilatı’nın 174’üncü Kuruluş Yılı ülkemiz genelinde olduğu gibi Muğla İlimiz ve İlçelerinde de düzenlenecek olan birbirinden anlamlı ve farklı etkinliklerle kutlanacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 10 Nisan Polis Günü olarak kutlanmakta. Modern anlamda Türk Polis Teşkilatı 10 Nisan 1845 tarihinde İstanbul ‘da kuruldu. Kurulduğu tarihden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması, vatandaşların güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için fedakârca görev yapan, Türk Polis Teşkilatı Mensupları, 10 Nisan’da bu özel günü kutlayacak.

Bu gün özelinde Muğla İli ve İlçelerinde de 8 Nisan, 9 Nisan ve 10 Nisan 2019 tarihlerinde birbirinden farklı ve anlamlı etkinlikler gerçekleştirilecek. Muğla İl Merkezinde Polis Günü sebebiyle düzenlenecek olan etkinlikler 8 Nisan 2019 Pazartesi Günü Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Ana Binasında düzenlenecek olan Kan Bağışı Kampanyası ile başlayacak.Gönüllü kan bağışçısı vatandaşlarımız gün içerisinde kan bağışında bulunabilecekler.

Polis Günü ile ilgili olarak Aziz Şehitlerimiz için Mevlidi Şerif Okutulması, Şehitlik Ziyareti, Çelenk Koyma Töreni, Özel Eğitim Uygulama Okulu Öğrencileri’nin Ziyareti, Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yöneticileri’nin Ziyareti gerçekleştirilecek.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ