bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Polis Oyunculardan Öğrencilere Eğlendirirken Öğreten Tiyatro

Polis Oyunculardan Öğrencilere Eğlendirirken Öğreten Tiyatro
REKLAM ALANI

Bodrum İlçesinde sahnelenen ve oyuncuların tamamının polis olduğu ”Farkındayım Aldanmam” isimli tiyatro oyununun ilk seansı  584 ‘ü ilköğretim okulu öğrencisi, 28 ‘i öğretmen  612 kişi tarafından seyredildi. 

Muğla Valisi Sayın Esengül Civelek ‘in himayesinde Muğla  İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinasyonunda ”Farkındayım Aldanmam ” isimli tiyatro oyunu Muğla İline davet edilmişti.

İlk olarak Menteşe İlçesinde Muğla Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Menteşe İlçe Milli Eğitim müdürlüğü ‘nün koordinasyonu ile tiyatro oyunu sahneleni.

Polis Eşleri Derneği Muğla Şube Başkanı Aysun Çetinkaya da polisleri bu anlamlı etkinlikte yalnız bırakmadı.

Eğlenirken öğrendiler

Tiyatro oyununu seyreden öğrenciler büyük coşku yaşadı. 

Bodrum İlçesinde sahnelenen ve tiyatro oyununun 5’inci gösterimi  öncesinde Menteşe İlçe Emniyet Müdürü, Muğla Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Tümer Yılmaz yaptığı kısa konuşmada Farkındayım Aldanmam isimli tiyatro oyununun Muğla İline Muğla Valisi Sayın Esengül Civelek ‘in himayelerinde İstanbul İl Emniyet Müdürü Doktor Mustafa Çalışkan ve Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ‘nın destekleriyle getirildiğini dile getirdi.

Yılmaz ayrıca  ilköğretim okulu öğrencilerine kişisel güvenlikleri konusunda bilgilendirmelerde de bulunurken, tanımadıkları kişilerden hiçbir şekilde çikolata, şekerleme ve benzeri hediyeleri almamalarını istedi. Emniyet Müdürü Yılmaz Bodrum İlçesinde tiyatro oyununun sahnelenmesindeki emeklerinden dolayı İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeline de teşekkür etti.

Bodrum Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu ‘nun da öğrencilerle birlikte seyrettikleri tiyatro oyunu sonrasında minik öğrenciler  polis abi ve ablaları ile bol bol hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Tiyatroya seyirci olarak katılan ilköğretim okulu öğrencilerinin mutlulukları gözlerinden okundu.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ