Piyanist İdil Biret Bodrum’da konser verdi 

İdil Biret, özel bir organizasyon kapsamında Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi'nde sanatseverlere müzik ziyafeti verdi. 

0
Devlet sanatçısı, dünyaca ünlü piyanist İdil Biret, Muğla'nın Bodrum ilçesinde konser verdi. Sanatçı, gecede, Johann Sebastian Bach, Robert Schumann, Claude Debussy, Sergey Prokofyev gibi bestecilerin eserlerine yer verdi. ( Ali Ballı - Anadolu Ajansı )
Devlet sanatçısı, dünyaca ünlü piyanist İdil Biret, Muğla’nın Bodrum ilçesinde konser verdi. Sanatçı, gecede, Johann Sebastian Bach, Robert Schumann, Claude Debussy, Sergey Prokofyev gibi bestecilerin eserlerine yer verdi. (AA )

Devlet sanatçısı, dünyaca ünlü piyanist İdil Biret, Muğla‘nın Bodrum ilçesinde konser verdi.

İdil Biret, özel bir organizasyon kapsamında Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi’nde sanatseverlere müzik ziyafeti verdi.

Sanatçı, gecede, Johann Sebastian Bach, Robert Schumann, Claude Debussy, Sergey Prokofyev gibi bestecilerin eserlerine yer verdi.

Yaklaşık iki saat süren konseri, sanatseverler beğeniyle izledi.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da teknede yangın
Sonraki İçerikBodrum 1905 Galatasaraylılar Derneği Açılıyor
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here