bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Pİ’nin Dünyası Görsel Santlar Karma Yapıtlar Sergisi

allkaria

Bodrum’daki D-Marin Turgutreis Yacht Club ’’ Pi’nin Dünyası ‘’ World Of Pi isimli Görsel Sanatlar Karma Yapıtlar sergisine  ev sahipliği yapıyor.
Sanat dünyasına taze bir ivme kazandıran Yurdagül Arslan’ın Küratörlüğündeki sergide resim, heykel, model, gravür, çizim, pop art, illüstrasyon, fotoğraf, fotoğraf kolajı, toplu iğneler ile yapıtlardan bir seçki sunuyor.
Coşkulu ve etkili kompozisyonları ile sanatçıların kendilerine  özgü resim dili, tek üsluba indirgenemeyecek kadar canlı ve zengindir.
Uçsuz bucaksız ve sonsuz coğrafyaları gösteren, Pi’nin Dünyası Sergi sanatçılarının Coşkulu ve etkili kompozisyonlarındaki kesitler, geçmişten günümüze köprü oluşturuyor, insanlığın yaşam karşısındaki hislerinin mücadelesini akla getiriyor,  kullandıkları kendilerine  özgü resim dili, tek üsluba indirgenemeyecek kadar canlılık ve zenginliği seyirciye yansıtıyor.
Sanatçılar
Ayşe Hinnerkopf, Baki Ertürk, Başak Demirci, Bedia Sakin, Cenap Ceylan, Ceylan Mutlu, Ebru  Candan Fatma Hazneci Gündüz, Füsun Tütüncüoğlu, Gonca Tekin Ün, Ercan  Üze, Gülsen Karakoç
Havva Karasu, Handan Canan Savacı, Hatice Erbaş, Hülya Esen, İrem Özupak, Meral Uyaşır Selvi
Merve  Macit, M. Deniz Atamdemir, Mehmet Muhlis Uzel,Nuran Sezer Demirkaya, Perihan Baykal
Perran Atamdemir, Ruşen Bora, Sevil Özer Ürer, Suna Boyacı, Şenay Karasu, Tülin Sezer
Tuncay Yurtsever ,Tülin Torunpğlu, Yıldız Gönen, Zerrin Çatalbaş, Zuhal Özsüt

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ